Lepszy i… ładniejszy panel administracyjny

Czy wiedziałeś, że WordPressa można nie tylko od „frontu”, ale i od „zaplecza”? Tak, istnieją również i są bardzo popularne, tematy i szablony przeznaczone dla panelu administracyjnego. Co ciekawe, nie tylko upiększają strony, na których właściciele bloga spędzają większość czasu, ale i dodają nowe funkcjonalności, znacznie ułatwiające pracę!

Poniżej prezentujemy kilka z najciekawszych najbardziej znanych tematów dla panelu administracyjnego.

Slate Admin Theme

Darmowy temat, który koncentruje się na wygodzie dodawania nowych postów. Wszelkie opcje konfiguracyjne nie „zaśmiecają” nam widoku i nie przeszkadają w pisaniu kolejnych artykułów.

Material Admin Theme

Czysty, prosty, przejrzysty i elegancki temat. Po prostu słynne material design przeniesione na WordPressa. Głównie walory dekoracyjne, ale o wiele przyjemniej się z nim pracuje niż ze standardowym panelem administracyjnym.

Blue Admin

Blue WordPress Admin Theme koncentruje się z kolei nie na pisaniu, ale na opcjach konfiguracyjnych. W prosty i intuicyjny sposób rozłożonych, tak by się nie pogubić w ich mnogości. Przeznaczony dla adminów, którzy często zmieniają ustawienia swojego systemu.

andyk