Najlepsze tematy dla stron firmowych – cz.1

Strony czy blogi firmowe, korporacyjne muszą już na pierwszy rzut oka różnić się od zwykłego, personalnego bloga. Przede wszystkim – profesjonalnym wyglądem. Równie profesjonalną nawigacją, układem niezbędnych elementów na stronie, a także funkcjonalnościami oferowanymi przez serwis. Dlatego też istnieje osobna kategoria tematów dla WordPressa – szablony stron firmowych.

Przedstawimy najlepsze z nich.

Business

Szablon wprost stworzony dla firm konsultingowych, ubezpieczeniowych, itp. Obsługuje 4 powierzchnie widgetów, ma wbudowanych 6 widgetów własnych, pozwala na pełną personalizację wyglądu, kolorów, czcionek i pełnoekranowych slajderów. Sam design jest bardzo przejrzysty, a układ intuicyjny.

Strona tematu: http://themezhut.com/themes/thbusiness/

Emmet

Emmet profesjonalny i lekki temat od dawna bardzo wysoko oceniany przez jego użytkowników. Ma m.in. takie funkcjonalności, jak wbudowane moduły portfolio, formularze newslettera, tabele cenowe, opinie klientów, itp. W panelu administracyjnym mnóstwo opcji konfiguracyjnych, które sprawią, że nawet początkujący użytkownik WordPressa nie będzie miał kłopotów ze stworzeniem pięknej i funkcjonalnej strony firmowej. Emmet jest także w pełni kompatybilny z takimi wtyczkami, jak WooCommerce, bbPress, BuddyPress, itp.

Strona tematu: http://www.getmotopress.com/themes/emmet/

Business Directory

Bardzo szybko ładujący się temat, bardzo wygodny w konfiguracji. Zawiera różne powierzchnie dla pasków bocznych, konfigurowalne menu, tp. W pełni zintegrowany z takimi serwisami i usługami, jak Google maps czy Lead Capture.

Strona tematu: https://wordpress.org/themes/business-directory/

andyk