Nowe tematy: Dyad

Nie ma dnia, by nie pojawił się nowy, mniej lub bardziej atrakcyjny temat dla WordPressa. Postaramy się prezentować Wam na bieżąco najciekawsze, najbardziej oryginalne czy rozbudowane, darmowe szablony. Dzisiaj prezentujemy motyw Dyad.

Autorzy promują go, jako optymalną kombinację zawartości tekstowej z zawartością graficzną. Temat polecany jest dla fotografików, grafików, artystów, restauracji i klubów, ale nie tylko.

Motyw posiada tylko jedną powierzchnię dla widżetów – w dolnej części strony. Widżety mogą być wyświetlanie w jednej, dwóch, trzech lub czterech kolumnach.

Dyad automatycznie pobiera i ustawia przy wpisach Obrazek wyróżniający (Featured Image). Optymalne rozmiary to 1800px szerokości i 1280px wysokości.

Temat obsługuje wyświetlanie „polecanych” wpisów w formie eleganckiego slidera, zarówno na stronie głównej, jak i stronach bloga. Aby wyróżnić wpis i dodać go do slidera wystarczy w edytorze wpisów dodać wybrany przez siebie tag, np. ‘polecane’.

Dyad oferuje także wsparcie dla mediów społecznościowych, dzięki któremu automatycznie wyświetlimy ikony do naszych profili. Oprócz najpopularniejszych, jak Facebook czy Twitter, możemy również skorzystać z takich serwisów, jak Dropbox, Email, Flickr, Foursquare, Google+, Instagram, LinkedIn, Pinterest i wielu, wielu innych

Strona tematu: https://dyaddemo.wordpress.com/

big-screenshot1

andyk